RSS

Padėkos

DĖKOJAME

Kalėdų senelis dėkoja  kūrybiškiems vaikams ir jų tėveliams už sukurtas nuostabias dovanas Kalėdų seneliui. Ačiū Jums, kad atsiliepiate į mūsų kvietimus dalyvauti įvairaus pobūdžio renginiuose, puošiate darželį stebindami visus savo išmone ir fantazija.

 Vaizdo rezultatas pagal užklausą „kalėdu senelis“

Dėkojame Jaroslavui Aleksiukui, kad išrinko ir dovanojo  darželiui pačią gražiausią eglutę, kuri  vaikams suteikė begalinio kalėdinio džiaugsmo. 

 Susijęs vaizdas

Ačiū Juozui Ambrozui už pagalbą prisidedant prie darželio iškabos atnaujinimo.

 Susijęs vaizdas

Dėkojame vaikams, tėveliams, pedagogams už aktyvumą kuriant dovanas Lietuvai valstybės atkūrimo 100-mečio proga.

Nuotraukas žiūrėkite galerijoje „Dovana Lietuvai“

Ačiū už stebuklingus žibintus, kurie nušvietė Kalėdų seniui kelią į darželį.

 

Vaikučiams ir tėveliams už išmonę ir kūrybiškumą kuriant nykštukus. Jūsų sukurti darbeliai džiugino akį, skleidė šilumą, įstaigai suteikė nepaprasto  jaukumo.

Ramūnui Lukoševičiui už ypatingai gražią kalėdinę  eglutę.

Vaikučiams ir jų tėveliams už pasidalintą gerumą, už dovanotus žaislus ir saldainius, kurie buvo išdalinti sunkiau besiverčiančioms darželio ir Šalčininkų seniūnijos vaikučių šeimoms. Juk laiminga ne ta diena, kuri tau atneša daug malonių dalykų, o ta, kai tu kažkam atiduodi savo širdies ir meilės spindulėlį.

AČIŪ JUMS!

 

Iš visos širdies dėkojame Vilmantui Kukliui už eilinį kartą dovanotą medieną, kuri nagingo mūsų staliaus rankose virto nepaprastais, vaikų judėjimą bei aktyvumą skatinančiais įrenginiais.