RSS

Padėkos

DĖKOJAME

Dėkojame vaikams, tėveliams, pedagogams už aktyvumą kuriant dovanas Lietuvai valstybės atkūrimo 100-mečio proga.

Nuotraukas žiūrėkite galerijoje „Dovana Lietuvai“

Ačiū už stebuklingus žibintus, kurie nušvietė Kalėdų seniui kelią į darželį.

 

Vaikučiams ir tėveliams už išmonę ir kūrybiškumą kuriant nykštukus. Jūsų sukurti darbeliai džiugino akį, skleidė šilumą, įstaigai suteikė nepaprasto  jaukumo.

Ramūnui Lukoševičiui už ypatingai gražią kalėdinę  eglutę.

Vaikučiams ir jų tėveliams už pasidalintą gerumą, už dovanotus žaislus ir saldainius, kurie buvo išdalinti sunkiau besiverčiančioms darželio ir Šalčininkų seniūnijos vaikučių šeimoms. Juk laiminga ne ta diena, kuri tau atneša daug malonių dalykų, o ta, kai tu kažkam atiduodi savo širdies ir meilės spindulėlį.

AČIŪ JUMS!

 

Esame dėkingi Antonijui Gilevskij už parūpintą medieną vaikų aikštelėms atnaujinti.

Iš visos širdies dėkojame Vilmantui Kukliui už eilinį kartą dovanotą medieną, kuri nagingo mūsų staliaus rankose virto nepaprastais, vaikų judėjimą bei aktyvumą skatinančiais įrenginiais.

Ačiū „Voveriukų“ grupės tėveliams už suremontuotas grupės patalpas ir įrengtas markizes, už pastangas kurti estetišką, patrauklią ir jaukią aplinką vaikams.

Nuoširdžiai dėkojame „Saulučių“ grupės tėvams už finansinę paramą, kuri panaudota rūbinėlės  atnaujinimui. Ypatingą padėką tariame Jelenai Mazolienei, Aksanai Mucharskienei, Romualdui Vrublevskiui, Vladimirui Novoslavskiui, Vitalijui Aleksandrovič  už pagalbą klijuojant tapetus, dažant grindis ir duris.

Dėkojame Alai Ozarovskajai už parašytą projektą sporto kompleksui įsigyti, Dmitrijui Misiuk už aikštelės vietos paruošimą, darželio staliui Gendrikui Sinkevičiui už komplekso sumontavimą, Šalčininkų seniūnijos seniūnui Gžegožui Jurgo už skirtas lėšas projekto įgyvendinimui. Visų šių žmonių geros valios dėka „Drugelių“ grupės vaikučiai kasdieną smagiai leidžia laiką naujoje žaidimų aikštelėje - auga sveikais ir laimingais vaikais.

Širdingai dėkojame „Šypsenėlių“ grupės tėveliams už grupės patalpų tapetavimą bei grindų dažymą. Ypatingai dėkojame Justinai Lebedienei, Nataljai Ivanovskai, Dianai Voitechovič, Aleksandrui Tolstošejevui, Danieliui Skačkovskiui, Olgai Andruškevičienei. Gera augti jaučiant nuolatinį rūpestį ir begalinę meilę!